Jdi na obsah Jdi na menu

Informace pro rodiče

 

Pro všechny- termíny závodů sledujte  pravidelně zde na webu v sekci Termínová listina- je pořád aktualizována!!!!

Poslední trénink všech závodních týmů je v pondělí 24.6.2019. Bližší informace, co se bude dělat, kde bude sraz atd. obdrží každý tým od svého trenéra. Prosíme ,aby do té doby měli všichni uhrazené příspěvky na druhé pololetí kalendářního roku a zaplacené soustředění!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Upozornění pro rodiče:enlightenedKaždé první pondělí v měsíci je možno se na trénink dívat z balkonu, ostatní tréninky jsou neveřejné/ ze zkušenosti- děti fungují lépe bez přítomnosti rodičů/, a proto prosíme rodiče o respektování tohoto ustanovení i v případě, že z provozních důvodů bude balkon otevřen i v jiné dny. Děkujeme za pochopení.

Zároveň prosíme rodiče malých dětí, aby si nechodili na konci tréninku pro děti dovnitř do tělocvičny,ale vyčkali u vchodových dveří do velké tělocvičny.Trenérky vám děti dovedou.

 

enlightenedVzhledem k tomu, že šatny na převlékání jsou malé, žádáme rodiče, aby nevstupovali do šaten a čekali na chodbě/ výjimkou jsou nejmenší děti z přípravky, které případně potřebují pomoc- v tomto případě ale také prosíme tatínky, aby akceptovali, že v šatně jsou i dospívající slečny, které se také převlékají…./.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------