Jdi na obsah Jdi na menu

Informace pro rodiče

 

Pro všechny- termíny závodů sledujte  pravidelně zde na webu v sekci Termínová listina- je pořád aktualizována!!!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na tréninkový kemp do Itálie v termínu 2.-11.8.2019 je ještě pár volných míst, pokud by měl ještě někdo zájem, tak se domlouvejte s trenérkou Renatou Kejnovskou. Jedou převážně děvčata z týmu Junior I. a minitým.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Příspěvky na rok 2019

Příspěvky můžete zaplatit buď naráz v plné výši nebo polovinu do konce ledna a druhou do konce června.

Příspěvky plaťte, prosím, přímo u vedoucí oddílu R.Kejnovské, nikoliv v účtárně Sokola Bedřichov- k příspěvkům přidáváme vždy i průkazky členů,které má vedoucí u sebe- nastávají pak zmatky ve vylepování členských známek.

Prostřednictvím příspěvků si platíte členství v klubu, nikoliv počet odchozených tréninků či závodů.Pouze při dlouhodobé absenci- např. půl roku nemoci či zranění, lze část příspěvků po dohodě  převést na následující období.

Příspěvky jsou určeny na zajištění provozu klubu / nájmy, doprava, startovné, závodní oblečení apod./, nejsou určeny na platy trenérů- trenéři trénují jako dobrovolní, bez nároku na plat.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Letní soustředění v Jihlavě bude v termínu 26.-30.8.2019 a bude povinné pro všechny kromě přípravky... Rezervujte si prosím tento týden pro nás!!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Upozornění pro rodiče:enlightenedKaždé první pondělí v měsíci je možno se na trénink dívat z balkonu, ostatní tréninky jsou neveřejné/ ze zkušenosti- děti fungují lépe bez přítomnosti rodičů/, a proto prosíme rodiče o respektování tohoto ustanovení i v případě, že z provozních důvodů bude balkon otevřen i v jiné dny. Děkujeme za pochopení.

Zároveň prosíme rodiče malých dětí, aby si nechodili na konci tréninku pro děti dovnitř do tělocvičny,ale vyčkali u vchodových dveří do velké tělocvičny.Trenérky vám děti dovedou.

 

enlightenedVzhledem k tomu, že šatny na převlékání jsou malé, žádáme rodiče, aby nevstupovali do šaten a čekali na chodbě/ výjimkou jsou nejmenší děti z přípravky, které případně potřebují pomoc- v tomto případě ale také prosíme tatínky, aby akceptovali, že v šatně jsou i dospívající slečny, které se také převlékají…./.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------