Jdi na obsah Jdi na menu

Termínová listina-Gloxi club-školní rok 2017/2018

                                                                   

Léto 2017-       28.8.-1.9.- letní soustředění-Jihlava   

                         28.7.-6.8.-tréninkový kemp-Itálie

Září-                 18.9. a 25.9.-nábor

                         9.-10.9.-tréninkový kemp TeamGymu ČR- Praha (pro vybrané závodnice)

Říjen-               7.10.-trénink na tumblu-Praha / Junior II.-IV. a vybrané Junior I./

                         14.-15.10.- tréninkový kemp TeamGymu ČR+ testy do reprezentace-Praha

                         15.10.-Memoriál H.Myšákové-MTG-Praha /minitým A a B/

                         21.10.-Příbramský pohár-TGJ / Junior IV./

                      8.10.-   župní přebor v přespolním běhu-Dalešice/ mladší kategorie +

                                   zájemci ze starších/

                              

Listopad-            5.11.-trénink na tumblu-Praha /Junior II.-IV.,případně vybrané I./

                           11.11.-Pohár ČASPV-TGJ-Trutnov /Junior IV./

                            4.11.-BabyTeamgym-Třebíč/ minitým A i B, Junior I./

                           25.11..- malá oblast ČOS-TGJ-Brno-Židenice/minitýmy + Junior I./

                           25.11.-župní přebor v plavání-Jihlava

                           25.-26.11.- tréninkový kemp TeamGymu ČR- Třebíč

 

Prosinec-              2.-3.12.-Bayern Open - TG - Fürth- Německo / Junior IV./

                              16.-17.12.-1.reprezentační kemp pro vybrané závodnice  

 

Leden -                 28.1.- trénink na tumblu-Praha

                              27.1.-školení trenérů k novým pravidlům-Praha

                              20.-21.1.-reprezentační kemp pro vybrané závodnice

                                                                                                                                                                                                                                                

Únor-                  16.-18.2.-školení rozhodčích IIII.tř.-Praha

                            23.-25.2.-školení rozhodčích I.a II.tř.-Praha-1.část

                            10.-11.2.-reprezentační kemp pro vybrané závodnice

 

Březen-               3.3..-Jojo cup- Dobřichovice 

                            4.3.- trénink na tumblu - Praha

                            25.3.-Vršovice Gym Open- MTGJ- Praha

 18.3.-Praha Open Vyšehrad-TGJ

                            24.3.-Pohár města Třebíče-TGJ-Třebíč

                            9.-11.3.-školení rozhodčích I.a II.tř.-Praha-2.část

                            10.-11.3.-reprezentační kemp pro vybrané závodnice

 

Duben-              8.4.-trénink na tumblu-Praha

                            21.4.-župní přebor v SG-Mor.Budějovice

                           22.4.- trénink na tumblu-Praha

                           14.4.- Říčany Cup-MTG  

                           14.4.-15.4.-reprezentační kemp pro vybrané závodnice

                           27.4.-29.4.-M ČR-Praha-Chodov

                                                        

Květen-                12.5.-župní přebor v atletice –Třebíč

                             5.-6.5.-tréninkový kemp TeamGym pro nerepre- Třebíč

                              20.5.-oddílový závod Gloxík - Jihlava

   27.5.-O pohár Prahy 6 s úsměvem

                               26.-27.5.- reprezentační kemp pro vybrané závodnice 

                              26.5.-trénink na tumblu-Praha

                                                                         

Červen-                2.6.-Brněnský pohár

                              9.-10.6.-reprezentační kemp pro vybrané závodnice

 

Léto-                    30.6..-3.7.-reprezentační kemp pro vybrané závodnice + vystoupení-Praha

                              13.-22.7.- tréninkový kemp- Cesenatico-Itálie /přihlášené závodnice/

                              25.-30.7.- reprezentační kemp pro vybrané závodnice-Helsinge-Dánsko

                          18.-19.8.-reprezentační kemp pro vybrané závodnice

                             27.8.-31.8.-soustředění -Jihlava / všichni/

 

Podzim-                8.-9.9.-reprezentační kemp pro vybrané závodnice

                         22.-23.9.-reprezentační kemp pro vybrané závodnice

                         6.-7.10.-reprezentační kemp pro vybrané závodnice

                         13.-14.10.-reprezentační kemp pro vybrané závodnice

                         15.-21-10.-ME TeamGym-Odivelas-Portugalsko

                         20.10.- Plzeňský pohár

                         3.11.- Pohár města Příbrami 

 

                         

                              

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hana Happlová - mezinárodní závody v akrobatické gymnastice ve Waidhofenu 1.-2.6.2013

11. 3. 2013 22:23

mám na vás důležitý dotaz: přijedete na závody do Rakouska do Waidhofenu?
Prosím o krátké sdělení na mail hana@happl.at

Renča - Vystoupení-odpověď

16. 4. 2009 11:41

Asi bychom mohli........

Ivík - Vystoupení na Dni dětí na náměstí

16. 4. 2009 10:53

Ahojky mám se zeptat, jestli by jsme nechtěli vystoupit na náměstí 31.5.09 na dni dětí?